+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

Rodinný dom v obci Kéked

68 200 €
Predaj

1633

ID Nehnuteľnosti

180 m2

Veľkosť

4

Kúpelne

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj veľký rodinný dom vo vyhľadávanej obci Kéked, ktorá je vzdialená iba 5 km od Trsteného pri Hornáde. Viacgeneračný dvojdom sa delí na pôvodnú a novovybudovanú časť, je vhodný pre väčšiu rodinu, viacgeneračnú rodinu alebo je možné využiť túto nehnuteľnosť ako kombináciu bývania a podnikania.

Pôvodný 3 izbový rodinný dom o rozlohe 80 m2 dva samostatné vchody, 2x kúpeľňu a kuchyňu. Ide o klasický kamenný dom so škridlovou strechou v pôvodnom stave. Dverenové, drevené, 1x aj bezpečnostné, okná sú kombináciou pôvodných a zánovných drevených okien. V dome je položené linoleum a dlažba.

K pôvodnému rodinnému domu bol v roku 2006 vybudovaný ďalší poschodový 3 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 120 m2. Pri výstavbe rodinného domu bol použitý stavebný materiál tehla, strecha domu je škridlová so strešnými oknami. Okná a dvere sú drevené, zánovné.
Na prízemí domu je situovaná vstupná hala so schodiskom vedúcim na poschodie, izba, kuchyňa so špajzoukúpeľňa. V kúpeľni je osadená nová rohová vaňa, umývadlo a toaleta. Na poschodí sa nachádza jedna väčšia izba s východom na terasu, jedna menšia izba a predpripravená kúpeľňa s vybudovanými rozvodmi. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo, rozvod tepla zabezpečujú radiátory. V prípade záujmu môžu noví majitelia po zakúpení a osadení plynového kotla prejsť na vykurovanie plynom, ktorý je zavedený až do domu. Tento dom si vyžaduje minimálne investície, je potrebné dokončiť pokládku podláh (toho času je podlaha kombináciou dlažby, linolea a betónu). Rovnako tak je potrebné dokončiť kúpeľňu a terasu na poschodí, dokúpiť interiérové dvere (v súčasnosti sú iba provizórne) a vymaľovať.

Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, a síce elektrinu, vodu a kanalizáciu, plyn je zavedený do domu.

Na slnečnom rovinatom pozemku o rozlohe cca 1200 m2 sa nachádza drevená garáž a hospodárska budova. Nespornou výhodou sú dve vlastné studne s pitnou vodou. Za garážou je ovocný sad, v ktorom sú zdravé orechy, slivky, jablone.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Kéked
 • Krajina: Maďarsko
 • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
Otvoriť na Google mape
 • ID Nehnuteľnosti 1633
 • Cena 68 200 €
 • Typ nehnuteľnosti Domy
 • Stav nehnuteľnosti Predaj
 • Izby 6
 • Kúpelne 4
 • Veľkosť 180 m2
 • Rozloha pozemku 1200 m2
 • Garáže 1

Porovnať