+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

PREDANÉ! Rodinný dom v obci Vilyvitány

Price on call
Predaj

1575

ID Nehnuteľnosti

78 m2

Veľkosť

1

Kúpeľňa

Popis

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v obci Vilyvitány, ktorá je vzdialená 27 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš) alebo 17 km (hraničný prechod Slovenské Nové mesto). Obec Vilyvitány je situovaná v nádhernej prírode pod lesom, ideálne prostredie pre ľudí, ktorí vyhľadávajú tichú lokalitu. Samotný rodinný dom sa nachádza pod lesom, iba s jedným susediacim domom, čo novým majiteľom zabezpečí absolútne súkromie.

V poschodovom rodinnom dome o rozlohe 78 m2 sa nachádzajú 3 izby, predizba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa a terasa. Podpivničený rodinný dom bol postavený z pálenej tehly porotherm (30cm), strecha domu je škridlová, zateplená. V celom dome boli osadené zánovné drevené okná a nové plastové okná, vstupné dvere sú rovnako tak nové, plastové.

Na prízemí domu sa nachádza chodba, v ktorej je situované samostatné WC. Vpravo je obývacia izba, ktorá je prepojená s kuchyňou. Vedľa kuchyne je umiestnená špajza. Vľavo je ďalšia izba, v ktorej sa nachádza vchod do kúpeľne a schodisko vedúce na poschodie. V izbách je položená plávajúca podlaha, v ostatných častiach domu je keramická dlažba. V kúpeľni je osadený sprchovací kút, umývadlo a nový boiler na ohrev vody. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo, v obývacej izbe je veľká kachľová pec, ktorá je prepojená s chodbou. Miestnosť na poschodí, a rovnako tak aj ďalšiu izbu na prízemí, je možné napojiť na existujúci komínový systém, a tým zabezpečiť ich vykurovanie.

Na poschodí je veľká terasa o rozlohe 17m2, z ktorej sa vchádza samostatným vchodom do priestrannej miestnosti o rozlohe 34m2. Táto podkrovná časť domu je presvetlená oknom, jej štedrá rozloha poskytuje novým majiteľom mnohoraké možnosti využitia.

Rodinný dom je napojený na elektrinu a vodu, odpad je riešený formou žumpy o veľkosti 25m3.

Na pozemku o rozlohe 1 084 m2 je vybudované otvorené ohnisko. Pozemok je ohradený novým plotom a vstupnou bránkou. V prípade záujmu je možné k pozemku dokúpiť ďalšiu susediacu časť o rozlohe 393 m2.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Vilyvitány
 • Krajina: Maďarsko
 • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
 • Mesto: Vilyvitány
Otvoriť na Google mape
 • ID Nehnuteľnosti 1575
 • Cena Price on call
 • Typ nehnuteľnosti Domy
 • Stav nehnuteľnosti Predaj
 • Izby 3
 • Kúpelne 1
 • Veľkosť 78 m2
 • Rozloha pozemku 1084 m2

Porovnať