+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

Rodinný dom v obci Telkibánya

93 900 €
Predaj

1841

ID Nehnuteľnosti

100 m2

Veľkosť

1

Kúpeľňa

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej, turisticky obľúbenej obci Telkibánya, vzdialenej iba 12 km od obce Kechnec (s benefitom v podobe vynovenej prístupovej cesty vedúcej cez obec Abaújvár).  Obec Telkibánya je známa najmä vďaka svojej prekrásnej lokalite a penziónom s jedinečnými službami. V rodinnom dome o rozlohe 100 m2 sa nachádza vstupná hala, 4 izby, kuchyňa s jedálňou a kúpeľňa s toaletou.

Rodinný dom bol postavený z betónových blokov, strecha domu je z vlnitého eternitu, v dobrom stave, bez nutnosti rekonštrukcie. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou. Na vrchnom podlaží sa odstránil balkón, čím došlo k zväčšeniu obytnej plochy na podlaží. Celý dom bol zateplený, na prízemí a 2. podlaží boli vymenené elektrické rozvody. Okná a dvere v dome sú nové, plastové a drevené.

V prízemnej časti domu je situovaná štvorcová kuchyňa s jedálenskou častou, v ktorej je umiestnený teplovodný krb (vodník) na tuhé palivo s nerezovým, vyvložkovaným komínovým systémom, ktorý zabezpečuje vykurovanie všetkých miestností v dome (v každej miestnosti je osadený radiátor). Pri kuchyni je situovaná ďalšia miestnosť s výstupom na terasu, ktorá je krásne obložená nasekaným palivovým drevom, čo dodáva prízemnému priestoru jedinečnú atmosféru. Milovníci grilovačiek, či posedenia s priateľmi si tento priestor zamilujú.

Na prvom podlaží sa pri vstupe do domu nachádza vstupná hala, v ktorej je umiestnený plynový kotol. Nehnuteľnosť je teda možné vykurovať buď formou využitia plynového kotla, alebo teplovodného krbu. Vľavo je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Oproti vstupným dverám je vstup do obývacej izby, v ktorej sa nachádzajú drevené schody vedúce na 2. podlažie a výstup na terasu o rozlohe 18 m2, s prekrásnym výhľadom na okolité lesy.

Na 2. podlaží sa nachádzajú dve izby, a to spálňa a detská izba, a jedna menšia miestnosť, ktorú majitelia využívajú ako šatník. Z tohto podlažia je možný výstup aj na strechu, čím sa vytvára ďalší úložný priestor v dome.

Podlaha v dome je kombináciou plávajúcej podlahy, keramickej dlažby a linolea. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete, a síce vodu, elektrinu a plyn, kanalizácia je riešená formou vysokotlakového odpadu s čerpadlom.

K domu prináleží samostatne stojaca garáž pri príjazdovej ceste. Čiastočne svahovitý slnečný pozemok o rozlohe 490 m2 je situovaný v tichej uličke pod lesom, na vyvýšenom mieste, čo poskytuje malebné výhľady na okolité lesy.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Telkibánya
 • Krajina: Maďarsko
 • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
 • Mesto: Telkibánya
Otvoriť na Google mape
 • ID Nehnuteľnosti 1841
 • Cena 93 900 €
 • Typ nehnuteľnosti Domy
 • Stav nehnuteľnosti Predaj
 • Izby 4
 • Kúpelne 1
 • Veľkosť 100 m2
 • Rozloha pozemku 490 m2
 • Garáže 1

Porovnať