+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

Rodinný dom v obci Nyíri

34 000 €
Predaj

1163

ID Nehnuteľnosti

130 m2

Veľkosť

1

Kúpeľňa

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Nyíri, ktorá je vzdialená iba 10 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš) a iba 7 km od obce Hollóháza. V rodinnom dome o rozlohe 130 m2 sa nachádzajú 4 izby, 2 veľké miestnosti, 3 predizby, špajza, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a kotolňa. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej, dobrej lokalite, s výhľadom na okolité lesy a hrad Füzér.

Pri výstavbe rodinného domu bol použitý stavebný materiál kameň, tehla a betónové tvárnice. Strecha domu je eternitová, v dobrom stave, zdravá. Okná a dvere sú zachovalé, pôvodné, drevené. Podlahy v dome sú kombináciou dlažby a betónu. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo (je potrebné zakúpiť a osadiť nový kotol), rozvod tepla zabezpečujú osadené radiátory v celom dome.

Rodinný dom má dva predné a jeden zadný vchod. Po vstupe do domu je na prízemí vpravo situovaná vstupná hala, technická miestnosť a kotolňa. Vľavo je veľká miestnosť so samostatným vchodom a prívodom vody, táto časť domu bola využívaná ako obchodný priestor.

Na prvom podlaží sa nachádza veľký otvorený priestor, pôvodne využívaný ako kuchyňa, z ktorého vedie výstup na pozemok za domom. Vedľa tohto priestoru je situovaná ešte jedna izba. Dispozícia tohto podlažia a pôvodne využívaného obchodného priestoru na prízemí poskytuje novým majiteľom niekoľko zaujímavých možností riešenia.

Na druhom podlaží sa nachádza predizba, z ktorej je výstup na balkón, kúpeľňa s vaňu a WC a ďalšie dve izby. Na najvyššom podlaží je situovaná ešte jedna menšia izba a podkrovná časť pod strechou, ktorá poskytuje bohatý úložný priestor.

Na rozsiahlom slnečnom, mierne svahovitom pozemku o rozlohe 1 840 m2 sa nachádza vybudovaná pivnicagaráž. Súčasťou pozemku je aj ovocný sad so zdravými ovocnými stromami, s chutnými plodmi.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Nyíri
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Nyíri
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 1163
  • Cena 34 000 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Kúpelne 1
  • Veľkosť 130 m2
  • Rozloha pozemku 1840 m2

Porovnať