+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

Rodinný dom v obci Nagyhuta

62 000 €
Predaj

2409

ID Nehnuteľnosti

130 m2

Veľkosť

1

Kúpeľňa

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Nagyhuta, ktorá je vzdialená 21 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš). Obec Nagyhuta sa nachádza v chránenom území „Zemplén“,  je situovaná v nádhernej prírode pod lesom, ideálne prostredie pre ľudí, ktorí milujú potulky po lese, turistiku, cyklistiku. V rodinnom dome o rozlohe 130 m2 sa nachádzajú 3 a ½ izby, kuchyňa s jedálňou a špajzou, kúpeľňa s toaletou, garáž, technická miestnosť a dreváreň.

Rodinný dom bol postavený v 60. rokoch 20. str., pri jeho výstavbe bol použitý stavebný materiál kameň, strecha domu je v dobrom stave, nevyžaduje investíciu, v 80. rokoch prešla kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa nové hranoly a latovanie, pôvodná škridlová strecha bola vymenená za eternitovú. Koncom 80. rokov bola k pôvodnej budove dobudovaná tehlová prístavba, ktorá je súčasťou domu a je s ňou prepojená chodbičkou. V prednej časti domu sú situované 3 miestnosti a chodba, v prístavbe, ktorá je čiastočne podpivničená, sa nachádza kúpeľňa, kuchyňa, špajza a jedálenská časť. Zároveň je v tejto časti domu aj výstup na povalu, ktorá slúži ako ďalší úložný priestor. Do domu vedú dva vchody, zo zadného vchodu je výstup do záhrady a k letnej terase (postavenej v roku 2008) s letnou kuchyňou, v ktorej je situovaná kotolňa so sprchovacím kútom. K domu prináleží garáž a technická miestnosť s úložným priestorom, ktorý využívajú majitelia ako dreváreň.

V celom dome sú drevené, zachovalé okná a dvere, vstupné dvere sú nové, podlaha je kombináciou plávajúcej a keramickej dlažby. Vykurovanie nehnuteľnosti je kombinované, a to na plyn, alebo na tuhé palivo (drevo), rozvod tepla zabezpečujú radiátory. Rodinný dom je napojený na všetky IS, a síce elektrinu, vodu, kanalizáciu a plyn. Veľkou výhodou je vlastná studňa na pozemku s hygienicky nezávadnou vodu.

K rodinnému domu prislúcha pozemok o rozlohe 1 500 m2, ktorý je rozdelený na dve časti, rovinatú, v okolí domu a svahovitú, za domom, ktorá môže byť využívaná na pestovanie, vzhľadom k jej J/Z orientácii. Rodinný dom je vo výbornom stave, suchý, udržiavaný, s možnosťou okamžitého obývania.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Nagyhuta
 • Krajina: Maďarsko
 • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
 • Mesto: Nagyhuta
Otvoriť na Google mape
 • ID Nehnuteľnosti 2409
 • Cena 62 000 €
 • Typ nehnuteľnosti Domy
 • Stav nehnuteľnosti Predaj
 • Izby 4
 • Kúpelne 1
 • Veľkosť 130 m2
 • Rozloha pozemku 1500 m2
 • Garáže 1

Porovnať