+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

Rodinný dom v obci Mikóháza

66 900 €
Predaj

2079

ID Nehnuteľnosti

85 m2

Veľkosť

1

Kúpeľňa

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Mikóháza, ktorá sa nachádza iba 25 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Skároš). V rodinnom dome o rozlohe 85 m2 sa nachádzajú 3 miestnosti, predizba, kuchyňa, špajza a kúpeľňa s toaletou. Dom je zateplený, s novými omietkami, suchý, v dobrom stave, udržiavaný, za čo si vyslúžil v roku 2014 aj ocenenie ako čistý dom s kvetinovou záhradou.

Pri výstavbe rodinného domu bol použitý stavebný materiál kameň, sedlová strecha domu je škridlová (Tondach), zrekonštruovaná, s vymenenými odkvapovými rúrami. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v celom dome boli vymenené okná a vstupné dvere za plastové s vonkajšími žalúziami. V izbách je plávajúca podlaha, v ostatnej časti domu je linoleum a dlažba. Nespornou výhodou tejto nehnuteľnosti je možnosť kombinovaného vykurovania, a síce na plyn (plynový kotol), pričom rozvod tepla zabezpečujú plynové konvektory, alebo na alternatívny zdroj vykurovania, ktorým je tuhé palivo – drevo, nakoľko v jednej izbe sa nachádzajú krásna kachľová pec, ktorá dokáže vyhriať aj okolité miestnosti. Rodinný dom je napojený na všetky IS a síce plyn, vodu, kanalizáciu a elektrinu na denný a nočný prúd.

Pri vstupe do domu je situovaná rozľahlá štvorcová vstupná hala, z ktorej je vstup do dvoch izieb a vstup do miestnosti, ktorá bola využívaná ako jedáleň. Túto miestnosť je možné zrekonštruovať a vytvoriť z nej kuchyňu, nakoľko v tejto miestnosti je zavedený aj prívod vody. Z jedálne je vchod do veľkej špajzy a veľkej kúpeľne, kde sa nachádza vaňa, toaleta a umývadlo. Súčasťou nehnuteľnosti je ďalšia miestnosť so samostatným vchodom, ktorú pôvodná majiteľka využívala ako kuchyňu.

Na rozsiahlom rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 3 000m2 sa nachádza garáž, údiareň a vlastná studňa s vývodom vody na polievanie záhrady. V záhrade sú posadené zdravé ovocné stromy ako jablone, hrušky, orech.  V prednej časti záhrady sú krásne ruže a iné okrasné kvety a rastliny.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Mikóháza
 • Krajina: Maďarsko
 • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
 • Mesto: Mikóháza
Otvoriť na Google mape
 • ID Nehnuteľnosti 2079
 • Cena 66 900 €
 • Typ nehnuteľnosti Domy
 • Stav nehnuteľnosti Predaj
 • Izby 3
 • Kúpelne 1
 • Veľkosť 85 m2
 • Rozloha pozemku 3000 m2
 • Garáže 1

Porovnať