+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

Rodinný dom v obci Kéked

49 000 €
Predaj

1782

ID Nehnuteľnosti

85 m2

Veľkosť

3

Kúpelne

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj atypický rodinný dom vo vyhľadávanej obci Kéked, ktorá je vzdialená iba 5 km od Trsteného pri Hornáde. Ponúkaná nehnuteľnosť pozostáva z jedného menšieho domujedného väčšieho rodinného domu, ktoré sú situované oproti sebe, čo je možné využiť napr. pri viacgeneračnom bývaní alebo ako kombináciu bývania a podnikania.

Menšia nehnuteľnosť o rozlohe 30m2 je postavená z tehly, strecha domu je škridlová, okná a dvere sú pôvodné drevené. Nehnuteľnosť pozostáva z 1 izby, predizby, kúpeľne a toalety. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo, v izbe sa nachádza funkčný komínový systém, piecku alebo kachľovú pec je potrebné dokúpiť a osadiť. Súčasťou domu je pristavaná garáž o rozlohe 15 m2, v ktorej sa nachádza aj vlastná studňa.

Väčšia nehnuteľnosť má dva samostatné vchody, a rovnako ako menšiu nehnuteľnosť, aj tento dom je možné využiť ako dve samostatné jednotky, alebo vybúrať jednu stenu a nehnuteľnosť prepojiť. Pri výstavbe rodinného domu bol použitý kameň, strecha domu je eternitová. Fasáda domu je nanovo omietnutá. Zadná časť domu je čiastočne podpivničená, každá „bytová jednotka“ má vlastný elektromer, v celom dome sú medené rozvody.

V zadnej časti domu o rozlohe 20m2 sú situované dve miestnostikúpeľňa s vaňou a toaletou. Kým jednu miestnosť je možné využiť ako obytnú izbu, z druhej miestnosti je možné urobiť kuchyňu, v miestnosti je prívod na vodu.  Vykurovanie je na elektrickú gamatku s termostatom.

V prednej časti domu o rozlohe 35 m2 je 1 väčšia izba, kuchyňa s jedálenskou časťou a kúpeľňa s vaňou a toaletou. V izbe a kuchyni je osadená piecka na tuhé palivo.

Na konci slnečného rovinatého pozemku o rozlohe 2 900 m2 sa nachádza potôčik. Susedia sú slušní, bezproblémoví.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Kéked
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Kéked
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 1782
  • Cena 49 000 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Kúpelne 3
  • Veľkosť 85 m2
  • Rozloha pozemku 2900 m2

Porovnať