+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

Rodinný dom v obci Hidasnémeti

103 000 €
Predaj

1131

ID Nehnuteľnosti

210 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj veľký, viacgeneračný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Hidasnémeti, ktorá je vzdialená iba 9 km od slovenských hraníc (hraničný prechod Milhosť), hneď za obcou Tornyosnémeti. Obec Hidasnémeti je vyhľadávanou lokalitou vhodnou na bývanie, predovšetkým z dôvodu výbornej dostupnosti (priama autobusová a vlaková linka Košíce-Hidasnémeti). Rodinný dom je kompletne podpivničený, má tri samostatné vchody, celková rozloha domu je 210 m2.

Pri výstavbe rodinného domu bol použitý stavebný materiál kameň, strecha domu je eternitová, podkrovie je suché, bez poškodenia, v dobrom stave. Vykurovanie nehnuteľnosti je na tuhé palivo, v každej časti domu je funkčný komínový systém.

Rodinný dom má tri samostatné vchody, v prvej časti domu sa nachádza predizba, dve prechodové izby, v ktorých ostali pôvodné parkety v dobrom stave, a tretia miestnosť, v ktorej plánovali majitelia umiestniť kuchyňu. Celá prvá časť domu prešla čiastočnou rekonštrukciou, v dome boli vymenené oknávchodové dvere za plastové, natiahnutá nová omietka, znížené podhľady, v kúpeľni je nové podlahové vykurovanie a zakúpené nové vybavenie. Vykurovanie je formou kotla na tuhé palivo, ktorý je umiestnený v pivnici pod domom, rozvod tepla zabezpečujú radiátory.

Druhá a tretia časti domu, so samostatnými vchodmi, má typologicky podobnú rozlohu a interiér. V týchto častiach domu sa nachádzajú dve prechodové izby, miestnosť, ktorá bola využívaná ako kuchyňa, špajza a predizba. Obe tieto časti domu sú v pôvodnom stave, okná a dvere sú drevené, v izbách sú pôvodné drevené parkety v dobrom stave. Vykurovanie týchto častí domu je na tuhé palivo, v oboch sa nachádza komínový systém s možnosťou napojenia piecky alebo krbu.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete a síce elektrinu, vodu, kanalizáciu, plynová prípojka sa nachádza na hranici pozemku s možnosťou napojenia. Táto nehnuteľnosť má veľký potenciál, po jej rekonštrukcii je možné vytvoriť z domu 3 samostatné bytové jednotky o rozlohe cca 70 m2.

Na slnečnom rovinatom štvorcovom pozemku o rozlohe 1 615 m2 sa nachádzajú hospodárske budovy, ovocné stromy, okrasné a ovocné kríky.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Hidasnémeti
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Hidasnémeti
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 1131
  • Cena 103 000 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 6
  • Veľkosť 210 m2
  • Rozloha pozemku 1615 m2

Porovnať