+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

Pozemok v obci Kéked

18 900 €
Predaj

2150

ID Nehnuteľnosti

1270 m2

Veľkosť

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite vyhľadávanej obce Kéked, ktorá je vzdialená iba 5km od Trsteného pri Hornáde20km od Košíc. Nespornou výhodou je nielen krátka vzdialenosť od Košíc, ale aj vynikajúca dostupnosť po novovybudovanej ceste.

Ponúkaný stavebný pozemok o rozlohe 1 270 m2 je kompletne ohradený novým oplotením. Ide o poslednú parcelu v obci, čo znamená, že pozemok susedí iba s jednou parcelou (jedným rodinným domom), ostatné parcely nie sú podľa VZN obce určené na výstavbu, ani na iné komerčné využitie, čo poskytuje tejto nehnuteľnosti jedinečnú výhodu v podobe súkromia. Cez rovinatý pozemok preteká malý potôčik, ktorý ho rozdeľuje na dve časti o rozlohe 375 m2 a 895 m2, ktoré prepája most. Na menšej, slnečnej časti pozemku je plánovaná výstavba nehnuteľnosti (v zmysle zákona a VZN obce, novým majiteľom poskytneme detailnejšie informácie o možnostiach výstavby).  Na väčšej časti pozemku sa nachádzajú krásne ihličnaté stromy, ktoré vytvárajú vlastný, súkromný lesopark, v ktorom môžete stráviť nikým nerušené chvíle plné pokoja a pohody. Táto nehnuteľnosť v sebe prepája dva jedinečné atribúty, a to vynikajúcu dostupnosť a možnosť vytvorenia si tichého, nikým a ničím nerušeného prostredia v bezprostrednom kontakte s prírodou.

Inžinierske siete, ako sú voda a elektrina, sú na hranici pozemku, plynová prípojka je priamo na pozemku. Nehnuteľnosť je bez tiarch.

V cene je zahrnutý poplatok za právne služby v Maďarsku, vklad do katastra nehnuteľnosti, odovzdanie listu vlastníctva, prepis inžinierskych sietí. Veľkou výhodou je naša vynikajúca znalosť lokality a ľudí v danej oblasti, čím Vám vieme zabezpečiť nadštandardný servis a poradenstvo (napr. pri obnove kupovanej nehnuteľnosti, komunikácii s úradmi a pod). Zároveň Vám radi poskytneme odborné poradenstvo aj v oblasti interiérového dizajnu alebo re-dizajnu nábytku a doplnkov.

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Kéked
  • Krajina: Maďarsko
  • Lokalita: Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mesto: Kéked
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 2150
  • Cena 18 900 €
  • Typ nehnuteľnosti Pozemky
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Veľkosť 1270 m2
  • Rozloha pozemku 1270 m2

Porovnať