+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

Chata v záhradkárskej oblasti Kostoľany n./H.

117 000 €
Predaj

2631

ID Nehnuteľnosti

71 m2

Veľkosť

1

Kúpeľňa

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj chatu v nádhernej lokalite záhradkárskej oblasti pri obci Kostoľany nad Hornádom, vzdialenej iba 10 minút od Košíc. Lokalita sa vyznačuje prekrásnou prírodou, blízkosťou rieky Hornád (nejde o záplavovú oblasť), dobrou dostupnosťou autom, vlakom, autobusom, alebo bicyklom, ideálne miesto pre milovníkov prírody, rybačky, či príjemného posedenia s priateľmi. Predávaná nehnuteľnosť je dvojpodlažná, zateplená. V chate o rozmere 71m2 sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, technická miestnosť a veľká terasa. Na pozemku je osadený 20m3 bazén, prístrešok pre 2 autá, dreváreň. Nespornou výhodou je vlastná studňa.

Pri výstavbe nehnuteľnosti bol použitý stavebný materiál tehla, sedlová strecha je eternitová, zateplnená, v dobrom stave. V dome sú plastové okná a plastové vstupné dvere, v izbách a v kuchyni je plávajúca podlaha, v kúpeľni je dlažba. Vykurovanie nehnuteľnosti je kombinované, a to buď na drevo, v obývacej izbe sa nachádza krásny murovaný kozub, ktorý dotvára pravú vidiecku atmosféru, alebo na elektrinu, v každej miestnosti je osadený radiátor. V nehnuteľnosti je zavedená elektrina, voda je z vlastnej studne, odpad je riešený formou žumpy.

Pred vstupom do nehnuteľnosti je veľká terasa, z ktorej je pekný výhľad na pozemok a bazén. Na prízemí je situovaná obývacia izba s kozubom, kuchyňa so zabudovanou eklektickou varnou doskou a chladničkou. Pri kuchyni sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Ohrev vody zabezpečuje boiler. Na poschodí je veľká podkrovná miestnosť, ktorá toho času slúži ako spálňa. Za domom je letná kuchyňa. Nehnuteľnosť sa predáva spolu so zariadením.

Na pozemku o rozlohe 331 m2 je okrasná záhrada – skalka, so skalnými ale aj inými okrasnými kvetmi a rôzne okrasné dreviny. Pre záhradkárov je pripravená aj úžitková záhradka pre pestovanie zeleniny či ovocia. Pri dome sa nachádza aj vonkajší krb na grilovanie alebo večerné posedenie. Parkovanie je zabezpečené pod prístreškom.

K dispozícii je vypracovaný znalecký posudok, ako podklad pre prípadný úver z banky. Cena nehnuteľnosti je vrátane kompletného právneho servisu ako aj vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckych práv. Vypracovanie zmluvnej dokumentácie nám zabezpečuje advokátska kancelária, ktorá realizuje zároveň aj autorizáciu zmlúv. Radi Vám poskytneme aj odborné poradenstvo v oblasti financovania danej nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, a tiež v oblasti interiérového dizajnu bytu.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Kostoľany nad Hornádom
  • Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
  • Mesto: Kostoľany nad Hornádom
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 2631
  • Cena 117 000 €
  • Typ nehnuteľnosti Domy
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 2
  • Kúpelne 1
  • Veľkosť 71 m2
  • Rozloha pozemku 331 m2

Porovnať