+421 918 381 242

info@zijemevmadarsku.sk

1-izbový byt Košice – Západ

89 900 €
Predaj

2478

ID Nehnuteľnosti

35 m2

Veľkosť

1

Kúpeľňa

Popis

Exkluzívne, iba u nás, Vám ponúkame na predaj 1 izbový byt v osobnom vlastníctve vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Západ, nachádzajúci sa v tichej lokalite na ulici Muškátová, Košice. Predávaná nehnuteľnosť má hneď niekoľko výhod, orientácia bytu je do vnútrobloku, jedná sa o tiché, udržiavané prostredie plné zelene a kvetov, parkovanie je situované za bytovým domom z druhej strany, a teda aj tento aspekt umocňuje výnimočnosť tejto lokality. Okolie sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou, dostupnosťou obchodov, škôlky a školy, detského ihriska, samozrejmosťou je blízkosť zastávok MHD, nemocnice, či polikliniky so stálou pohotovostnou službou.

Slnečný, presvetlený byt o rozlohe 35 m2, vrátane loggie o rozlohe 3,5 m2, sa nachádza na vyvýšenom prízemí/8, orientácia bytu je západná. Byt je teplý, podpivničený, v pôvodnom stave, vyprataný, pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv nových majiteľov. K bytu prináleží pivnica o rozlohe 1,5 m2. Mesačné náklady na bývanie sú vo výške 130,- €/mesiac.

bytovom dome prebehla kompletná rekonštrukcia, v bytoch boli vymenené stupačky, odpočet elektriny a plynu je digitálny, rovnako tak je v bytoch už aj digitálny odpočet kúrenia. Bytový dom je zateplený, interiér bytového domu bol nanovo omietnutý a vymaľovaný, v bytovom dome je nová dlažba, nové vstupné dvere na elektromagnet, rovnako tak prebehla komplexná rekonštrukcia výťahu. Bytový dom sa nachádza v energetickej triede C, vzhľadom na rozsah prevedenej rekonštrukcie nie je v bytovom dome plánovaná žiadna rekonštrukcia, a teda nie je plánové ani navýšenie mesačných platieb do fondu opráv.

Cena nehnuteľnosti je vrátane kompletného právneho servisu ako aj vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckych práv. Vypracovanie zmluvnej dokumentácie nám zabezpečuje advokátska kancelária, ktorá realizuje zároveň aj autorizáciu zmlúv. Radi Vám poskytneme aj odborné poradenstvo v oblasti financovania danej nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, a tiež v oblasti interiérového dizajnu bytu.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Adresa

Adresa: Muškátová
  • Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
  • Mesto: Košice
  • Postal code / ZIP: 04011
Otvoriť na Google mape
  • ID Nehnuteľnosti 2478
  • Cena 89 900 €
  • Typ nehnuteľnosti Byty
  • Stav nehnuteľnosti Predaj
  • Izby 1
  • Kúpelne 1
  • Veľkosť 35 m2

Porovnať